Anyone here from Slovakia?

Mam otazku,

Toto by som si vedel nainstalovat sam, alebo je lepsie zverit elektrikarovi?

https://www.datart.sk/modul-shelly-3em-meranie-spotreby-3x-120-a-na-din-listu-vr-3-svoriek-shelly-3em.html?ppcbee-adtext-variant=Responzivní+-+long+headline&gclid=CjwKCAiAlp2fBhBPEiwA2Q10D9RXDDrKV5r2ZeiC7JZ52Z6UiWWxxxm25CVbHN98VuI12vd4tUdZxxoCazUQAvD_BwE

Pripadne mate niekto skusenost s tymto? Mera to spolahlivo?

Zdravim,
rozmyslal som nad prvym produktom, ale kvoli moc vysokej cene som to vzdal, lebo existuje aj lacnejsia alternativa…
Namiesto toho som pouzil tebou uvedene spodne riesenie ale v “samo-prevedení” za zlomok ceny so suciastkami z aliexpressu.

No mne to hned po nahodeni do konfiguracie a znovu-nacitani REST senzorov stiahlo aktualnu cenu… skus pozret v logu ci ti nevyhodi nejaku chybu na platformu “rest”

Nie som velmi technicky zdatny v tychto veciach, vedel by si pomoct to skompletizovat, keby som zohnal suciastky?

Ja som skusal nous, ale ten mera od buka od buka, ale ma vyhodu ze je malicka, zatial sa mi najviac osvedcila aqara smart plug, fungujaj mera zda sa realtivne dobre.

Fesaci, pohral som sa s diportal.sk a vysledok mojho Proof of Concept pokusu najdete na GitHub - kovi44/ZSDIS_diportal.sk: Get data from www.diportal.sk , possible to use for home automation, grafana, home assistant, ... “Star” na githube mi urobi radost :slight_smile:
Verim, ze to niekoho potesi

1 Like

Good job!
Ake stabilne to je?

Tam nema byt co nestabilne … ak funguje diportal.sk, tak funguje aj script

A ktory sposob pouzivas 2captcha alebo cookies?

Ukazuje to aj aktualnu spotrebu? Alebo -1 den?

ahoj,
vies mi poradit, ako to tam dostanem prosim ?

diportal poskytuje data (-1)den, ziadne data z aktualneho dna sa tam nedaju najst